Zmiany czasu dostawy w okresie świątecznym - więcej informacji dostawa-i-formy-platnosci

Wpuść do swojego świata więcej naturalnego światła i świeżego powietrza

Nasz szeroki wybór rozmiarów, opcji i wykończeń pozwoli najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Odkryj naszą kolekcję okien dachowych i pozwól nam pomóc w wybraniu najlepszej opcji do Twojego projektu.

wyświetl wszystko

DOSKONAŁE DO KUCHNI I ŁAZIENEK

Sterowane elektrycznie okno dachowe VELUX INTEGRA® z białego poliuretanu ma gładkie wykończenie bez widocznych połączeń, dzięki czemu idealnie pasuje do nowoczesnych minimalistycznych wnętrz. Białe poliuretanowe wykończenie jest odporne na wilgoć i jest najlepszym wyborem do narażonych na wilgoć pomieszczeń, jeśli chcesz zapewnić sobie najwyższy możliwy komfort.
Więcej Mniej

DOSKONAŁE DOPEŁNIENIE NOWOCZESNEGO WNĘTRZA

Sterowane elektrycznie okna dachowe VELUX INTEGRA® z białym wykończeniem dodadzą elegancji każdemu wnętrzu. Teraz standardowo wszystkie okna dachowe są fabrycznie malowane na biało, co nadaje im gładką, nieskazitelną powierzchnię i niezwykłą trwałość.
Więcej Mniej

IDEALNE DLA INSTALACJI NA NISKIEJ WYSOKOŚCI

Obrotowe, otwierane od góry okno dachowe VELUX jest bardzo łatwe w obsłudze, nawet jeśli poniżej są ustawione meble. To doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń, w których dostęp do okna nie będzie utrudniony. Wysokiej jakości naturalna sosna z białym wykończeniem doskonale komponuje się w nowoczesnych wnętrzach.
Więcej Mniej