Czas dostawy większości okien dachowych VELUX wraca do normy (min. 7 dni robocze)!

POZNAJ NAS LEPIEJ

 

Wpuść do swojego świata więcej naturalnego światła i świeżego powietrza. Szeroki wybór rozmiarów, opcji i wykończeń produktów Solstro pozwoli najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń, szczególnie jeśli zależy Ci na korzystnych cenach. Odkryj naszą kolekcję okien dachowych i pozwól nam pomóc w wybraniu najlepszego zestawu do Twojego projektu.

Wyświetl wszystko

DOSKONAŁE DOPEŁNIENIE NOWOCZESNEGO WNĘTRZA

Obrotowe okna dachowe Solstro AAX z białym wykończeniem dodadzą elegancji każdemu wnętrzu. Pomalowana fabrycznie rama ma nieskazitelnie gładką, białą powierzchnię, która jest bardzo wytrzymała i niemal nie wymaga doglądu.
Więcej Mniej

IDEALNE DLA INSTALACJI NA NISKIEJ WYSOKOŚCI

Okno dachowe Solstro DPX z węższą ościeżnicą wpuszcza do pomieszczenia do 10% więcej światła dziennego w porównaniu z oknem dachowym ze standardową ościeżnicą. Otwiera się je wokół środka obrotu, co predestynuje je do umieszczenia nad meblami.
Więcej Mniej

DOSKONAŁE DO KUCHNI I ŁAZIENEK

Obrotowe okno dachowe Solstro APX z białego poliuretanu ma gładkie białe wykończenie bez widocznych połączeń, dzięki czemu idealnie pasuje do nowoczesnych minimalistycznych wnętrz. Fabryczne białe wykończenie poliuretanowe nadaje gładką, nieskazitelną powierzchnię, która jest bardzo trwała i wymaga minimalnej konserwacji.
Więcej Mniej

Kliknij, aby poznać wyjątkowe cechy produktu