Witamy w nowej odsłonie Sklepu OknaDachowePRO.pl
Zapraszamy do zapoznania się z naszą poszerzoną ofertą!

POZNAJ RÓŻNE TYPY OKIEN PONIŻEJ

Kup teraz

STEROWANE SOLARNIE OBROTOWE OKNO DACHOWE VELUX GGL INTEGRA MALOWANE NA BIAŁO

Kup teraz

Okno dachowe SOLSTRO Slim Frame sosnowe

Nasze klasyczne okna dachowe to doskonałe rozwiązanie, jeśli potrzebujesz niczym nie ograniczonego widoku nieba i chcesz zmaksymalizować ilość światła dziennego, które wpada do pokoju. Odkryj naszą kolekcję klasycznych okien dachowych poniżej i pozwól nam pomóc w wybraniu najlepszej opcji do Twojego projektu. 

Jeśli poszukujesz najwyższego komfortu — okna dachowe VELUX INTEGRA® są dla Ciebie idealne.

Okna dachowe VELUX INTEGRA® to innowacyjny system sterowanych okien, który umożliwia otwieranie i zamykanie poprzez naciśnięcie jednego przycisku na dotykowym panelu sterowania. Użyj wstępnie zdefiniowanych programów lub utwórz własne według swoich potrzeb: wietrzenie, budzenie, wakacje i wiele innych. Dzięki pilotowi zdalnego sterowania masz dostęp do każdego okna łatwiej i szybciej — z dowolnego miejsca domu.
Więcej Mniej

DOSKONAŁE DOPEŁNIENIE NOWOCZESNEGO WNĘTRZA

Sterowane elektrycznie okna dachowe VELUX INTEGRA® z białym wykończeniem dodadzą elegancji każdemu wnętrzu. Teraz standardowo wszystkie okna dachowe są fabrycznie malowane na biało, co nadaje im gładką, nieskazitelną powierzchnię i niezwykłą trwałość.
Więcej Mniej

WYBÓR NAJBARDZIEJ KORZYSTNY CENOWO

Wprowadza światło i świeże powietrze przez spadzisty dach, ale jego cena nie jest wygórowana. O jego dużej wartości świadczy przede wszystkim energooszczędna, podwójna szyba z hartowaną szybą zewnętrzną. Wysokiej jakości wykończenie PWC jest trwałe i praktycznie nie wymaga konserwacji.
Więcej Mniej

Kliknij, aby poznać wyjątkowe cechy okna klapowo-obrotowego VELUX GPL.
Białe malowane okno dachowe z laminowaną szybą

 

Kup teraz

OKNO DACHOWE Z PŁASKĄ SZYBĄ VELUX

Kup teraz

OKNO DACHOWE ZE SFERYCZNYM MODUŁEM SZKLANYM VELUX