Czas dostawy większości okien dachowych VELUX wraca do normy (min. 7 dni robocze)!

{{ totalPrice.PriceDiscounted.PriceWithVat | currency : undefined: 0}}

VAT {{ totalPrice.PriceDiscounted.PriceVat | currency : undefined: 0}}

RATY 0%

Elektryczna markiza VELUX MML

Zatrzymuje ciepło na zewnątrz, skutecznie blokując jego przedostawanie się do środka pomieszczenia.

 

  • Ogranicza przedostawanie się pasywnego ciepła nawet o 76%
  • Pozwala zachwować w pomieszczeniu przyjemną temperaturę, nawet w ciepły i słoneczny dzień 
  • Wykonana z przezroczystej siateczki z polichlorku winylu, nie ogranicza widoku na zewnątrz
  • Elegancki wygląd i zdalna obsługa z wnętrza pomieszczenia
  • Wytrzymała na wszelkie warunki pogodowe

VELUX logo

 

Ochłoda i wygoda w słoneczne dni
Ta markiza marki VELUX jest przezroczystą roletą zewnętrzną, która ogranicza pasywne gromadzenie ciepła nawet o 72%. Skutecznie hamuje ciepło i utrzymuje komfortowe warunki w każdym pomieszczeniu, dzięki zatrzymywaniu promieni słonecznych zanim dotrą do szyby okiennej. Po połączeniu z dolną zewnętrzną częścią skrzydła okna, półprzezroczysty materiał znacznie ogranicza bezpośrednie promieniowanie słoneczne, nie ograniczając przy tym widoku.

 


Wytrzymałe materiały
Ta markiza marki VELUX jest wykonana z trwałego poliestru, który wytrzyma wiele lat intensywnego użytkowania w niesprzyjających warunkach pogodowych. Jej siatka ma kolor czarny, który cechuje się 14-procentową przepuszczalnością światła. Markizę można stosować bez względu na to, czy okno jest otwarte, czy zamknięte. Kiedy markiza nie jest potrzebna, można ją zwinąć do kasety znajdującej się na górze okna. 

 

Możliwość połączenia z innymi roletami lub osłonami zewnętrznymi marki VELUX
Dla dodatkowej regulacji ilości naturalnego światła, markizy można używać razem z dowolnymi roletami wewnętrznymi oraz z moskitierami VELUX, które zabezpieczą pomieszczenie przed owadami, nawet kiedy okno jest otwarte.

 


Najwyższa jakość VELUX 
W firmie VELUX jakość jest najważniejszą wartością. Każdy nasz produkt jest testowany, aby zapewnić trwałość kolorów, odporność na rozdzieranie i doskonałą funkcjonalność. Wiemy, że dzięki temu nasi klienci będą mieli pełną kontrolę nad światłem słonecznym w swoich domach przez wiele długich lat.

 

 

Czarna siatka charakteryzuje się 14-procentową przepuszczalnością światła.

 

Instalacja markiz zasilanych elektrycznie
Markizy zasilane elektrycznie montuje się najłatwiej z zewnątrz domu, a ponieważ muszą być one podłączone do zasilania, zaleca się skorzystanie w tym celu z usług wykwalifikowanego montażysty. Nasze podręczniki instalacji można pobrać tutaj.