Czas dostawy większości okien dachowych VELUX wraca do normy (min. 7 dni robocze)!

{{ totalPrice.PriceDiscounted.PriceWithVat | currency : undefined: 0}}

VAT {{ totalPrice.PriceDiscounted.PriceVat | currency : undefined: 0}}

RATY 0%

Solarna markiza VELUX MSL

  • Panel solarny wbudowany w górny kaseton markizy
  • Sterowanie zdalne
  • Ogranicza pasywne gromadzenie ciepła nawet o 76%.
  • Utrzymuje przyjemną temperaturę i zwiększa komfort każdego pomieszczenia.
  • Prześwitujący materiał nie przesłania widoku.

VELUX logo

 

Ochłoda i wygoda w słoneczne dni
Ta markiza marki VELUX jest przezroczystą roletą zewnętrzną, która ogranicza pasywne gromadzenie ciepła nawet o 72%. Skutecznie hamuje ciepło i utrzymuje komfortowe warunki w każdym pomieszczeniu, dzięki zatrzymywaniu promieni słonecznych zanim dotrą do szyby okiennej. Po połączeniu z dolną zewnętrzną częścią skrzydła okna, półprzezroczysty materiał znacznie ogranicza bezpośrednie promieniowanie słoneczne, nie ograniczając przy tym widoku.

 

Wytrzymałe materiały
Ta markiza marki VELUX jest wykonana z trwałego poliestru, który wytrzyma wiele lat intensywnego użytkowania w niesprzyjających warunkach pogodowych. Jej siatka ma kolor czarny, który cechuje się 14-procentową przepuszczalnością światła. Markizę można stosować bez względu na to, czy okno jest otwarte, czy zamknięte. Kiedy markiza nie jest potrzebna, można ją zwinąć do kasety znajdującej się na górze okna. 

 

Możliwość połączenia z innymi roletami lub osłonami zewnętrznymi marki VELUX
Dla dodatkowej regulacji ilości naturalnego światła, markizy można używać razem z dowolnymi roletami wewnętrznymi oraz z moskitierami VELUX, które zabezpieczą pomieszczenie przed owadami, nawet kiedy okno jest otwarte.

 

Wytrzymałość jakości VELUX
W firmie VELUX jakość jest najważniejszą wartością. Każdy nasz produkt jest testowany, aby zapewnić trwałość kolorów, odporność na rozdzieranie i doskonałą funkcjonalność. Wiemy, że dzięki temu nasi klienci będą mieli pełną kontrolę nad światłem słonecznym w swoich domach przez wiele długich lat.

Markiza ta jest przeznaczona do okien GPL, GGL i GGU i jest dostępna w następujących rozmiarach: MHL MK00, MHL SK00, MML MK04 i MSL SK06 oraz kolorach: 5060C i 5060V.

Dostępna w kolorze czarnym (5060) o 14-procentowej przepuszczalności światła.
 

 

Instalacja markiz zasilanych energią słoneczną
Prosta instalacja bez zbędnego okablowania. Pełna instrukcja montażu dołączana jest do przesyłki z produktem. Można także pobrać podręczniki instalacji w plikach PDF i wideo, klikając tutaj.