Czas dostawy większości okien dachowych VELUX wraca do normy (min. 7 dni robocze)!

{{ totalPrice.PriceDiscounted.PriceWithVat | currency : undefined: 0}}

VAT: {{ totalPrice.PriceDiscounted.PriceVat | currency : undefined: 0}}

Moskitiera VELUX

  • Wysokiej jakości materiały skutecznie chronią przed owadami.
  • Jest przezroczysta, więc nie blokuje widoku, tylko owady.
  • Można ją połączyć z dowolną roletą dekoracyjną marki VELUX i pasuje do wszystkich okien dachowych marki VELUX.

VELUX logo

 

Odpocznij od małych, bzyczących gości!
Moskitiera marki VELUX zabezpiecza pomieszczenia przed muchami, pająkami, komarami i osami. Stanowi świetny sposób na powstrzymanie natrętnych owadów od wtargnięcia do domu.

 

Nieograniczony, panoramiczny widok
Moskitiery marki VELUX są wykonane z trwałej przezroczystej siatki, która sama jest przezroczysta i nie przesłania widoku z okna. Kiedy moskitiera nie jest potrzebna, można ją zwinąć do eleganckiej kasety znajdującej się na górze okna. Moskitierę VELUX mocuje się na ścianie, co pozwala cieszyć się świeżym powietrzem z otwartego okna dachowego i jednocześnie korzystać ze nawiewu i chłodzenia.

 

Możliwość połączenia z innymi roletami lub osłonami zewnętrznymi marki VELUX
Moskitierę można połączyć z dowolną roletą wewnętrzną marki VELUX, aby wspomóc regulację oświetlenia pomieszczenia, oraz z markizą lub roletą zewnętrzną marki VELUX, aby dodatkowo zabezpieczyć się przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń.

 

Wytrzymałość jakości VELUX
W firmie VELUX jakość jest najważniejszą wartością. Każdy nasz produkt jest testowany, aby zapewnić trwałość kolorów, odporność na rozdzieranie i doskonałą funkcjonalność. Wiemy, że dzięki temu nasi klienci będą mieli pełną kontrolę nad światłem słonecznym w swoich domach przez wiele długich lat. Wszystkie materiały są testowane w ramach zaawansowanych procedur testowych. Również do wytwarzania moskitier stosowane są tylko te najlepsze. Dlatego możemy zapewnić, że moskitiery VELUX zapewniają doskonałą ochronę przed insektami.

 

Produkt ten jest przeznaczony do okien GPL, GGL i GGU i są dostępne w następujących rozmiarach:ZIL MK06, ZIL PK25 i ZIL CK02 oraz kolorach: 8888 i 8888G.

 

Siateczka dostępna jest w jasnym, srebrnoszarym kolorze. Moskitiery marki VELUX przesuwają się w prowadnicach z naturalnego, anodyzowanego aluminium, które również uniemożliwiają insektom przedostawanie się do środka.

 

Instalacja moskitiery marki VELUX

Moskitierę marki VELUX mocuje się na ścianie, a nie na oknie, co pozwala korzystać ze świeżego powiertrza i chłodzenia, bez owadów. Można ją zainstalować na każdej ścianie, o ile podłoże jest wyrównane, a okno i/lub wnęka okienna nie są przekrzywione. Zarówno główną część moskitiery, jak i jej boczne i dolne profile przykręca się do ściany, dostosowując do rozmiaru wnęki. Następnie należy wcisnąć pozostałe elementy na miejsce. Jeśli okno dachowe jest połączone z pionowym elementem okiennym lub otwór w suficie ma wymiar większy niż 2,4 m, konieczne jest zastosowanie dwóch moskitier oraz zestawu instalacyjnego ZOZ 157.