Czas dostawy większości okien dachowych VELUX wraca do normy (min. 7 dni robocze)!

{{ totalPrice.PriceDiscounted.PriceWithVat | currency : undefined: 0}}

VAT: {{ totalPrice.PriceDiscounted.PriceVat | currency : undefined: 0}}

RATY 0%

MSG Markiza solarna VELUX na okno VELUX do płaskiego dachu

  • Skutecznie chroni przed gorącem — ogranicza nagrzewanie o imponujące 76%.
  • Obsługuje się ją zdalnie za pomocą wygodnego pilota zdalnego sterowania.
  • Jest doskonałym, stylowym dodatkiem do każdego pomieszczenia.

VELUX logo

 

Światło w środku, a ciepło na zewnątrz 
Te zasilane solarnie markizy marki VELUX służą do zatrzymywania silnego światła słonecznego i gorąca z dala od okien o przejrzystych kopułach do płaskich dachów. Markizy te rozpraszają padające światło i ograniczają nagrzewanie się pomieszczeń o imponujące 76%.

 

Markizy VELUX na okna do płaskich dachów są wykonane z czarnej siatki pokrytej PCW. Ta markiza marki VELUX ma białą ramę i montuje się ją z zewnątrz, między kopułą a oknem. Jest ona zasilana energią słoneczną i stanowi element systemu io-homecontrol®, więc jest kompatybilna z innymi produktami działającymi w tej technologii i można ją ustawiać bezstopniowo.

 

Markiza przesuwa się w wąskich prowadnicach z aluminium polakierowanego na biało, które nie przepuszczają światła na krawędziach.

 

Zasilanie solarne i zdalne sterowanie
Ta markiza marki VELUX jest przeznaczona na okno do płaskich dachów, zasilana energią słoneczną i sterowana za pomocą pilota zdalnego sterowania. Oznacza to, że za dotknięciem pilota możemy z dowolnego miejsca w pomieszczeniu sterować ilością ciepła i światła słonecznego. W razie potrzeby markizę zasilaną solarnie można także obsłużyć ręcznie (tylko w przypadku okien do płaskich dachów o kodzie CVP), jednak nie powinno to być konieczne, zważywszy na fakt, iż bateria wystarcza na 600 kolejnych zmian ustawień, również przy długotrwałym braku nasłonecznienia.

 

Możliwość połączenia z innymi roletami lub osłonami zewnętrznymi marki VELUX
Markizę można połączyć z dowolną roletą wewnętrzną marki VELUX, aby wspomóc regulację naświetlenia pomieszczenia.

 

Wytrzymałość jakości VELUX 
W firmie VELUX jakość jest najważniejszą wartością. Każdy nasz produkt jest testowany, aby zapewnić trwałość kolorów, odporność na rozdzieranie i doskonałą funkcjonalność. Wiemy, że dzięki temu nasi klienci będą mieli pełną kontrolę nad światłem słonecznym w swoich domach przez wiele długich lat.

 

Markiza ta jest przeznaczona do okien CSP, CFP i CVP i występuje w następujących rozmiarach: MSG 100100, MSG 100150 i MSG 090090 oraz kolorach: 6090WL.

 

Markizy VELUX na okna do płaskich dachów są wykonane z siatki pokrytej PCW. Prowadnice są wykonane ze stylowego aluminium polakierowanego na biało.

 

 

Sterowanie roletą
Markizę zasilaną solarnie z bezstopniowym ustawianiem obsługuje się za pomocą pilota zdalnego sterowania dostarczonego wraz z markizą. Markizą można sterować z dowolnego miejsca pomieszczenia, korzystając ze wszystkich funkcji systemu io-homecontrol®, łącznie z automatycznym unoszeniem i obniżaniem markizy o wybranych godzinach.

 

W razie potrzeby markizę zasilaną energią słoneczną można także obsługiwać ręcznie. Bateria jest w stanie obsłużyć do 600 zmian ustawień, nawet przy braku nasłonecznienia.