Czas dostawy większości okien dachowych VELUX wraca do normy (min. 7 dni robocze)!

{{ totalPrice.PriceDiscounted.PriceWithVat | currency : undefined: 0}}

VAT: {{ totalPrice.PriceDiscounted.PriceVat | currency : undefined: 0}}

Roleta plisowana VELUX — obsługiwana ręcznie

Elegancja i delikatne światło dzienne

 

  • Kolorowe i ozdobne efekty świetlne zmiękczają światło wpadające przez okno i tworzą relaksujący nastrój.
  • Spośród dwudziestu różnych wersji kolorystycznych i stylistycznych każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Rolety nie przytwierdza się na stałe na górze ani na dole, co zwiększa swobodę regulacji.

VELUX logo

 

Precyzyjna kontrola oświetlenia i ochrona prywatności 
Rolety plisowane marki VELUX zapewniają prywatność, jednocześnie wpuszczając do pomieszczenia naturalne, rozproszone światło. Jest to jeden z najpopularniejszych typów rolet do wszystkich rodzajów okien. Rolety plisowane zapewnią prywatność i pozwolą optymalnie regulować naturalne światło w pokoju. Oznacza to, że idealnie nadają się do salonów i jadalni oraz do innych pomieszczeń, w których niezbędne są delikatne światło i odrobina prywatności.

 

Każda roleta jest wykonana z wysokiej jakości półprzezroczystej tkaniny poliestrowej. Sznurki wykonano z poliestru odpornego na ścieranie i są one ukryte. Roleta przesuwa się po wąskich, eleganckich szynach bocznych z naturalnego, anodyzowanego aluminium, które nie przepuszczają światła na krawędziach. 

 

Jakkolwiek masz urządzone mieszkanie - znajdziemy roletę dla Ciebie!
Rolety plisowane marki VELUX są dostępne w 20 ozdobnych wzorach i kolorach.

 

Możliwość połączenia z innymi roletami lub osłonami zewnętrznymi marki VELUX
Rolety plisowane marki VELUX można też łączyć z markizami VELUX i roletami zewnętrznymi VELUX, aby zwiększyć ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Moskitiera VELUX zabezpiecza natomiast przed wszelkimi owadami, nawet kiedy okno jest otwarte. 

 

Wytrzymałość jakości VELUX 
W firmie VELUX jakość jest najważniejszą wartością. Każdy nasz produkt jest testowany, aby zapewnić trwałość kolorów, odporność na rozdzieranie i doskonałą funkcjonalność. Wiemy, że dzięki temu nasi klienci będą mieli pełną kontrolę nad światłem słonecznym w swoich domach przez wiele długich lat.

Roleta ta jest przeznaczona do okien GPL, GGL i GGU i występuje w następujących rozmiarach: FHL M04, FML MK04, FHL MK04, FHL S06 i FSL M04 oraz kolorach: 1016S, 1261E i 1259S.

 

Dostępna w 20 różnych wzorach i kolorach.
Rolety plisowane marki VELUX przesuwają się w prowadnicach z naturalnego, anodyzowanego aluminium, które nie przepuszczają światła na krawędziach.

 

 

Łatwa instalacja za pomocą systemu VELUX Pick&Click!®
Wszystkie ręczne rolety wewnętrzne marki VELUX można łatwo zainstalować przy użyciu unikatowego systemu Pick&Click!®. Oznacza to, że na większości okien dachowych marki VELUX znajdują się już fabrycznie zamontowane obejmy upraszczające tę instalację i pomagające uzyskać idealne dopasowanie. Wybraną roletę wystarczy wcisnąć na miejsce i nie trzeba jej potem przytrzymywać rękoma w trakcie pozostałych czynności instalacyjnych.

 

Na wypadek gdyby dane okno dachowe z jakiegoś powodu nie miało takich obejm, zawsze wysyłamy je wraz z roletą. Instalacja tych obejm jest równie prosta, co instalowanie na nich rolety. Obejmy można także zamówić oddzielnie jako część zamienną. Aby je zamówić, należy się skontaktować z naszą obsługą klienta.

 

Do każdej zamówionej rolety dołączana jest przejrzysta instrukcja montażu. Wszelkie pozostałe pliki PDF i wideo zawierające instrukcje montażu można znaleźć na stronie poświęconej instalacji.