Czas dostawy większości okien dachowych VELUX wraca do normy (min. 7 dni robocze)!

{{ totalPrice.PriceDiscounted.PriceWithVat | currency : undefined: 0}}

VAT: {{ totalPrice.PriceDiscounted.PriceVat | currency : undefined: 0}}

Roleta plisowana VELUX — zasilana elektrycznie

Rolety zasilane elektryczne na oknach dachowych VELUX INTEGRA

 

  • Kolorowe i ozdobne efekty świetlne zmiękczają światło wpadające przez okno i tworzą relaksujący nastrój.
  • Spośród dwudziestu różnych wersji kolorystycznych i stylistycznych każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Łatwe w instalacji.

VELUX logo

 

Precyzyjna kontrola oświetlenia i ochrona prywatności 
Rolety plisowane marki VELUX zapewniają prywatność, jednocześnie wpuszczając do pomieszczenia naturalne, rozproszone światło. Jest to jeden z najpopularniejszych typów rolet do wszystkich rodzajów okien. Rolety plisowane zapewnią prywatność i pozwolą optymalnie regulować naturalne światło w pokoju. Oznacza to, że idealnie nadają się do salonów i jadalni oraz do innych pomieszczeń, w których niezbędne są delikatne światło i odrobina prywatności.

 

Każda roleta jest wykonana z wysokiej jakości półprzezroczystej tkaniny poliestrowej. Sznurki wykonano z poliestru odpornego na ścieranie i są one ukryte. Roleta przesuwa się po wąskich, eleganckich szynach bocznych z naturalnego, anodyzowanego aluminium, które nie przepuszczają światła na krawędziach. 

 

Jakkolwiek masz urządzone mieszkanie - znajdziemy roletę dla Ciebie!
Rolety plisowane marki VELUX są dostępne w 20 ozdobnych wzorach i kolorach.

 

Możliwość połączenia z innymi roletami lub osłonami zewnętrznymi marki VELUX
Rolety plisowane marki VELUX można też łączyć z markizami VELUX i roletami zewnętrznymi VELUX, aby zwiększyć ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Moskitiera VELUX zabezpiecza natomiast przed wszelkimi owadami, nawet kiedy okno jest otwarte. 

 

Wytrzymałość jakości VELUX
W firmie VELUX jakość jest najważniejszą wartością. Każdy nasz produkt jest testowany, aby zapewnić trwałość kolorów, odporność na rozdzieranie i doskonałą funkcjonalność. Wiemy, że dzięki temu nasi klienci będą mieli pełną kontrolę nad światłem słonecznym w swoich domach przez wiele długich lat.

 

Roleta ta jest przeznaczona do okien GPL, GGL i GGU i występuje w następujących rozmiarach: FHL M04, FML MK04, FHL MK04, FHL S06 i FSL M04 oraz kolorach: 1016S, 1261E i 1259S.

 

Dostępna w 20 różnych wzorach i kolorach
Roleta plisowana marki VELUX rozprasza światło dostające się do pomieszczenia. Stopień rozproszenia jest zależny od koloru rolety.

 

Rolety plisowane marki VELUX przesuwają się w prowadnicach z naturalnego, anodyzowanego aluminium, które nie przepuszczają światła na krawędziach.

 

Łatwa instalacja za pomocą systemu VELUX Pick&Click!®

 

Instalacja rolet zasilanych elektrycznie
Na większości okien dachowych marki VELUX znajdują się już fabrycznie zamontowane obejmy upraszczające instalację i pomagające uzyskać idealne dopasowanie. Aby zainstalować roletę zasilaną elektrycznie, wystarczy wcisnąć ją na miejsce. Następnie należy połączyć roletę z zasilaczem i wreszcie — z pilotem zdalnego sterowania.

 

Do zainstalowania rolety zasilanej elektrycznie na oknie dachowym obsługiwanym ręcznie wymagany jest także zestaw adaptacyjny KUX 100. Przeczytaj więcej lub zamów zestaw tutaj.

 

Do każdej zamówionej rolety dołączamy instrukcję montażu. Wszelkie pozostałe pliki PDF i wideo zawierające instrukcje montażu można znaleźć na stronie poświęconej instalacji.