Czas dostawy większości okien dachowych VELUX wraca do normy (min. 7 dni robocze)!

Rolety, markizy i żaluzje Solstro to idealny wybór, jeśli szukasz przystępnego cenowo rozwiązania, które doskonale dopasujesz do swoich okien dachowych. 

Spokojny sen przez całą noc

Roleta zaciemniająca Sostro maksymalnie blokuje dostęp światła do pomieszczenia, zapewniając Ci spokojny sen nocą lub odpowiednie warunki na drzemkę w ciągu dnia.

Rozproszenie światła i prywatność

Rolety Solstro to idealne rozwiązanie, kiedy potrzebujesz lekko ochronić się od nadmiaru światła we wnętrzu a także gdy chcesz zapewnić sobie prywatność i zasłonić się przed widokiem z zewnątrz.

Odporne na wilgoć - idealne do łazienek, kuchni czy pralni

Żaluzje Solstro wykonane z odpornych na działanie wody i wilgoci materiałów, są idealnym rozwiązaniem do łazienek, pralni oraz kuchni. Zapewniają pełną kontrolę nad światłem, poczucie prywatności a przy tym ich obsługa jest niezwykle prosta. 

 

Całkowita zewnętrzna ochrona

Rolety zewnętrzne Solstro zatrzymają na zewnątrz każdą pogodę - nieważne czy potrzebujesz ochrony przed ciepłem latem czy przed chłodem zimą - są najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem, które możesz stosować cały rok.

Zatrzymaj chłód w swoim pokoju dzięki skutecznej ochronie przed ciepłem

Zewnętrzne markizy Sostro pomagają zachować chłód w pomieszczeniu nawet w najcieplejsze letnie dni. Skutecznie blokują promoenie słoneczne, aby nie wnikały przez szybę do wnętrza, nie ograniczając przy tym widoku przez okno. Potrafią zatrzymać nawet do 80% ciepła na zewnątrz.